Přechod Brd

Základní informace k Zimnímu přechodu Brd 2017.

Nejdůležitější informace k letošnímu, již 48. ročníku Zimního přechodu Brd, který proběhne v sobotu 28.1.2017:

vlak Os 2053 dne 28.1.2017 bude mimořádně řazen 3 patrovými vozy (s celkovou kapacitou míst k sezení 378) bez ohledu na počet přihlášených skupin přes internet, z důvodu poměrně rozsáhlé výluky v Praze na Hlavním nádraží bude výchozí až ze stanice PRAHA-VRŠOVICE(v Praze dále staví na zastávkách Kačerov, Krč, Braník. Modřany, Komořany a Zbraslav) s dojezdem do Mníšku pod Brdy v cca 9.58. Vzhledem k novým požadavkům ČD na rezervaci skupinového jízdného 72 hodin před cestou upozorňujeme oddíly, že by měly mít jízdenky dopředu zajištěné, pokud chtějí cestovat jako skupiny více než 5 osob.

• na Kytínské louce bude zajištěno tradiční občerstvení díky středisku Athabaska

• společný nástup na Kytínské louce bude ve 13:00 s praporem a trubkou

• i letos proběhne tradiční výměna kartiček a soutěž o nejhezčí Brděnku, buďte zásobenï kartičkami v hojném počtu

Prosíme všechny účastníky, aby na sobě měli skautský šátek nebo kroj.

Informace jsou do článku průběžně doplňovány.

Na viděnou na Kytínské louce!