Seminář: Respektující oddíl: sen, přání, realita?!

Respektující přístup ve tvém oddíle! Sen, přání, realita?! Přihlaš se na seminář a nauč se, jak zařídit, aby ve tvém oddíle bylo dětem i vedoucím opravdu dobře!

Odbor Skauting pro všechny nabízí 7. – 9. října v Praze (v klubovně Zelená) nový seminář Respektující oddíl. Přihlaš se skrze formulář do 30. záři 2016. Cena 270 Kč zahrnuje respektující přístup, jídlo, ubytování a báječné lektor(k)y.

Základem semináře jsou interaktivní programy o respektujícím přístupu v každodenních situacích, respektujícím přístupu v dětském kolektivu i v týmu vedoucích. Zažijete workshop o práci s nováčky a součástí semináře bude také Balintovská skupina – skupinová metoda řešení problémů, která proběhne pod vedením zkušeného supervizora.

Další podrobnosti na webu SpV.

Těšíme se na viděnou na semináři!

Tým SpV

Přihlášení na seminář: https://docs.go­ogle.com/…1Lg/vi­ewform?…